About us

Ми український бренд авторських прикрас ручної роботі. Наш бренд спеціалізується на дизайнерських прикрасах з камінням. Ми намагаємось дати людям моживість сяяти як зірка, зберігаючи доступний прайс. Кожен виріб виготовляється вручну, основні матеріали - сталь з покриттям срібла 925 проби/18 каратного золота або срібло 925 проби.

Доставка і повернення

Доставка по Україні триває 1-2 дні Новою Поштою, вартість згідно тарифів перевізника. 

Міжнародні доставки відправляються з України Укрпоштою, термін доставки 2-3 тижні (залежно від країни отримувача). Вартість міжнародної доставки 15$. 

Звертаємо вашу увагу, що ​​Згідно з додатком № 3 постанови Кабінету міністрів України від 19.03.1994 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» ювелірні вироби віднесено до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). Всі інші категорії товарів можна повернути протягом 14 днів після здійснення продажу якщо виріб не був у використанні, має товарний вигляд та наявна упаковка та бірки. Обмін або повернення товару неналежної якості розглядається нашими менеджерами в індивідуальному порядку.

PRODUCT CARE

Тримайте свою прикрасу подалі від парфумів, лосьйонів для тіла та інших косметичних речовин 

Бажано уникати прямого контакту з твердими поверхнями для попередження механічних ушкоджень

Намагайтесь уникати прямого контакту з водою (зніміть виріб перед басейном, прийняттям душу, або спа)

Зберігайте прикраси в безпечному місці (мішечку або коробочці) окремо від інших виробів

DAMN Jewelry Team

Contact us

Connect with us